Tava Skrevet 7. juli 2008 #1 Skrevet 7. juli 2008 Da har den femte graviditetstesten bekreftet det jeg mistenkte fra de fire første - jeg er gravid! Begynner på 5. uke nå, med termin 15. mars. Siden jeg planlegger å vente lenge med å fortelle det til folk, er det hyggelig å titte innom her med dere som er i samme båt :-). Vi snakkes nok utover!
♥ Notie♥ Skrevet 7. juli 2008 #2 Skrevet 7. juli 2008 Jeg måtte også gjennom fem tester før jeg endelig trodde på det.. Føltes liksom helt surrealistisk, trodde ikke mine egne øyne! Er det din første?
ippemo får augustbaby Skrevet 7. juli 2008 #3 Skrevet 7. juli 2008 Gratulerer og velkommen!! =) Hehe, jeg hadde også 5 tester. 4 hjemme og en hos legen. Var til gynekolog tre uker før jeg testet positivt som sa til meg at jeg ikke kunne bli gravid. Så jeg trodde knapt mine egne øyne da testen lyste gravid!
Berthe Skrevet 7. juli 2008 #4 Skrevet 7. juli 2008 Gratulerer med graviditeten Tava!! Jeg kjenner meg godt igjen i forbruk av graviditetstester.. Jeg måtte ta tre, og da jeg skulle ta den fjerde lurte samboeren på om det ikke var nok nå Men det er jo så morsomt når det lyser mot deg!
Tava Skrevet 15. juli 2008 Forfatter #6 Skrevet 15. juli 2008 Takk alle sammen! Det er den første ja, og det skjedde på første forsøk også - det føles ganske surrealistisk ja!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå