:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 #1 Skrevet 6. juli 2008 skulle egentlig til London, men så skal han til London med jobben til høsten og det er jo litt teit og reise dit da. har dere noen ideer om romantiske steder? det kan ikke være paris, for paris er blitt brukt opp. kom gjærne med hotell forsla også!
mamma >to gull Skrevet 6. juli 2008 #2 Skrevet 6. juli 2008 Roma? Praha? har desverre ingen hotelltips.
Zazu Skrevet 6. juli 2008 #4 Skrevet 6. juli 2008 Barcelona er jo supert for romantisk helgetur... Eller hva med Marrakech? ikke noe i veien for å dra dit en langhelg!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 6. juli 2008 hehe... jeg fåreslo stockholm, men han syns det var en horibel pris og betale for en middag selv om jeg sa jeg kunne betalle. men på 1 års dagen, da SKAL vi dit!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #6 Skrevet 6. juli 2008 hm.. jeg har aldri vært i roma. har lyst til og reise dit.. hm.. kanskje.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #8 Skrevet 6. juli 2008 vi kan reise dit vi også! er klar for middag når som helst! dumper da aldri deg!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #9 Skrevet 6. juli 2008 barcelona har jeg hørt om, men aldri vært. er ikke det enormt dyrt? marrakech har jeg ikke hørt om en gang.. hehe... hvordan er det der?
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #11 Skrevet 6. juli 2008 den nye tenker du på? den med spa og sånt? hm.. det kunne i grunn vært noe :-)
Zazu Skrevet 6. juli 2008 #12 Skrevet 6. juli 2008 Det er vel ikke det billigste stedet på jord, men vil si det er vel verdt å ta seg en tur dit! Masse å se og shoppe... Marrakech er billig og utrolig spennende... litt utenom det vanlig. Drar dere dit må dere bo på riad ikke hotell, det er helt supert!
*Anonymus Maximalus* Skrevet 6. juli 2008 #13 Skrevet 6. juli 2008 jepp:D men anbefaler fantasy og ikke magic, selvom de er tilnærmet like, er det mye koseligere på fantasy:D har vært på romantisk tur med den 2 ganger + en gang med magic (med unger der da) men fantasy er bittelitt bedre:D
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 6. juli 2008 Forfatter #14 Skrevet 6. juli 2008 kult :-) har aldri tatt den båten jeg, så da er det i grunn på tiden.
Mom2Two Skrevet 6. juli 2008 #15 Skrevet 6. juli 2008 Barcelona, Firenze, Madrid, Brighton, Helsinki.. Kommer litt an på hva man er ut etter også selvfølgelig.
*Anonymus Maximalus* Skrevet 6. juli 2008 #16 Skrevet 6. juli 2008 et lite tips til, hvis du skal med båten, kan det lønne seg å melde seg inn i colorclub:D Koster 150 kr pr år pr pers, bare en av dere som trenger å melde dere inn, og man kan spare noen hundrelapper på selve reisen, og man får ekstra rabatter på månedens tilbud i taxfree'n:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå