Anonym bruker Skrevet 6. juli 2008 #1 Skrevet 6. juli 2008 Noen som kan fortelle litt om denne vognen? Gode/dårlige erfaringer? Vi hadde egentlig bestemt oss for Bugaboo Cameleon, men nå er jeg plutselig blitt i tvil, og lurer på om vi heller skal satse på Quinny Buzz 4- noen som har prøvd begge?
engletrollet Skrevet 6. juli 2008 #2 Skrevet 6. juli 2008 Jeg hadde ikke byttet cameleon mot buzz. Nå har ikke jeg prøvd buzz 4, bare 3, men det er stor forskjell på den og Cam. Cam har bedre hjul framme, samt bedre demping. I tillegg er det stor forskjell på kalesjene på disse to vognene. Cam har også en bedre handlekurv. Jeg anbefaler deg å gå på butikken å studere begge to om du har muligheten til det.
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2008 #3 Skrevet 6. juli 2008 Ikke ha denne som 1. vogn. Den begrenser bruksområdet ditt.
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2008 #4 Skrevet 6. juli 2008 Tusen takk, engletrollet og anonym, dere har gjort avgjørelsen enkel! Da blir det ikke en Quinny.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå