*Babyønske* Skrevet 4. juli 2008 #1 Skrevet 4. juli 2008 Er på dag 13 i dag... Og i dag blør jeg.. ( Skjønner ingen ting.. Er jo sånn ca denne tiden jeg skal ha eggløsning.. Er ikke mensen blod, men er sånn at jeg helst ikke vil ha samleie :os Pleier å spotte en god stund før mens men ikke rundt eggløsning... Noen som har noe erfaring?? Er så kjempe fustrert og lei meg (
Dodlimammatil2 Skrevet 5. juli 2008 #2 Skrevet 5. juli 2008 Hei, jeg har ikke erfaring med det, men ville bare gi deg en trøsteklem :-) men, kan det være at du har en festeblødning, eller så kan det kanskje rett og slett være at du har fått en rift i skjeden? En periode blødde jeg bittelitt etter sex, legen mente da jeg hadde en rift i en slimhinne eller noe.... Masse lykke til :-)
Liza-76 Skrevet 6. juli 2008 #3 Skrevet 6. juli 2008 Hei Ønsker spire! Mener at jeg har lest et sted at du er mer fruktbar hvis du blør ved eggløsning...!? Men har ikke erfaring med det selv. Hvordan går det med deg, da? Har du prøvd lenge?
fremtidoghåp Skrevet 6. juli 2008 #4 Skrevet 6. juli 2008 Hopp til køys!!! En ørliten blødning nær EL vil sansynligvis si at egget allerede er løsnet og at du er max fruktbar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå