Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Min gutt på snart ett år var på helsekontroll i dag. Han var 9300 gram og 76 cm.lang. En perfekt prins! Men disse barna våre vokser så alt for fort.................... :-(

Skrevet

Har ikke vært på 1 års kontroll ennå men veide og målte han for 1 uke siden:) da var han 10260 gr og 75 cm lang. stor gutt:) vokser så fort at jeg rekker ikke sukke,han har viljestyrke som en bjørn,overdøver de fleste og er som en ræser.

Skrevet

Jenta mi var på 1 årskontroll da hun var 11 1/2 mnd. Da veide hun 10,2 kg og var 77,5 cm lang..

Skrevet

Gutten vår var 9,37 kg og 75cm lang

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jenta mi er 78 cm og 10,6 kg ren muskelmasse :):):):):)

Skrevet

10,5 kg og 79 cm lang var min prins.

Skrevet

Min "lille" herlige gutt var 11,425 kg og 80 cm, 49 rundt hode. han går ikke enda, så vi får sterke armer......

Skrevet

Trulta vår veide 10450 gram og var 75 cm lang på 1-års kontrollen.

Skrevet

da er jenta vår den "minste" her. vi har ikke vært på 1 års kontroll enda. men da hun var 11 mnd så veide hun 7.3 og var 73 cm lang!

Skrevet

Tony Leander vokser fint han også, er blitt 11,4 kg og 77 cm =)

Skrevet

Jenta vår var nøyaktig 10 kg og 76 cm. Veldig fornøyd med henne med utgangspunkt i at hun var kun 2.6 ved fødsel! Hun spiser som en hest, har alltid gjort det..

  • 1 måned senere...
Skrevet

Jenta mi var på 1 årskontroll 2 dager før 1 årsdagen. Da var hun 11.200g og 78.5 cm:)

 

De vokser veldig fort ja...

  • 2 uker senere...
Skrevet

Vesle jenta vår var på 1 års kontroll 2 uker etter at hun fylte år, og da var hun 74 cm lang og 9210 g.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...