Gjest Skrevet 27. juni 2008 #1 Skrevet 27. juni 2008 Gledet meg kjempe masse til å få skatte pengene mine så vi kunne kjøpe utstyr til den lille, men samboeren min sjekket i går da hadde de ikke behandlet den. Ringte inn i dag, hu som jeg prata med var sur og grinete og jeg fikk som svar at jeg ikke får pengene før i oktober, Men den lille kommer jo i september. Noen som har vært borti det samme, evt noen forslag hva jeg kan gjøre.
Janne1983 Skrevet 27. juni 2008 #2 Skrevet 27. juni 2008 Var borti det samme for noen år siden og det er nok ingenting du kan gjøre med det:(
Anonym bruker Skrevet 27. juni 2008 #3 Skrevet 27. juni 2008 Huff da, jeg som hadde de planene. tenkte å ta med sønnen vår å kjøpe div ting, men nå må jeg droppe det.. men tusen takk for at du svarte..
babyboy22 Skrevet 30. juni 2008 #4 Skrevet 30. juni 2008 Hvis det er til noe trøst så fikk jeg restskatt...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå