Madamina Skrevet 26. juni 2008 #1 Skrevet 26. juni 2008 Var så fornøyd i starten, men nå har vi skiftet koblingen til hjulet fremme 3 ganger og nok en gang er hjulet skjevt og låser seg. Alt for mye slark i koblingen.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #2 Skrevet 26. juni 2008 Når man har fått reparert samme feil to ganger og den samme feilen oppstår igjen har man krav på ny vare eller å heve kjøpet.
Krusedull Skrevet 26. juni 2008 #3 Skrevet 26. juni 2008 Dersom varen er kjøpt i norge har man krav på å heve kjøpet uansett om det er første gang, så lenge det ikke er en "kapitalvare" som bil, hus, etc... Jeg vile klagd og bedt om å få pengene tilbake. Sjekk www.forbrukerportalen.no for mer info.
Anonym bruker Skrevet 27. juni 2008 #4 Skrevet 27. juni 2008 en butikk har krav på å prøve å reparere vognen 3 ganger før kjøpet eventuelt blir hevet... Og når den delen er ødelagt for 3`dje gang, bør du kanskje se hvordan du bruker den vognen! Har den selv, og framhjulet har aldri blitt ødelagt... Hvor har du kjøpt den?
Madamina Skrevet 5. juli 2008 Forfatter #5 Skrevet 5. juli 2008 Kjøpte den på babyjungle.nl De har sendt oss nytt hjulfeste 3 ganger. Det er jo en vogn som skal tåle 100kilo (litt latterlig da, me det er nå tre menn som har deignset den) og som er beregnet til jogging. Så litt må den tåle. Vi må løfte vognen inn fra trappa slik at den hviler litt på fremste hjul. Ellers er det mange fortauskanter her, men løfter jo vogna over dem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå