Gå til innhold

BILSETE til oss uten bil..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har jo forstått at bilsete er noe man må skaffe seg selv om man ikke har bil, hjem fra sykehus i taxi osv..

Noen som har noen anbefalinger?

Har som dere skjønner ikke peiling! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da burde du absolutt kjøpe ett som går på en vogn slik at du kan bruke den til begge deler. Å drasse rundt med både vogn OG bilsete blir mye pes. Finnes mange varianter her, bare å gå på utstyrsbutikk og spør der, så får du mye hjelp.

Tips: er at IZI sleep sin bilstol( som kan slås helt ned i sovestilling) passer på vogner som lages for å bruke Maxi Cosi-bilstoler på. Praktisk i forhold til å bruke bilstolvogna som vogn i lengre perioder.

Skrevet

Jeg har graco bilsete og vogn. og den vogna jeg har følger det også med mykbag:)

Så da kan du bytte hvis det blir for lenge i sete.

Skrevet

Hei!

Du får bestilt taxi hjem fra sykehuset som har babysete i bilen. Det er bare å si i fra når den bestilles.

 

R

Skrevet

Sikkert lurt å spørre i butikken hvis du skal kjøpe - ellers tror jeg du får låne gratis fra foskjellige forsikringsselskaper og fra noen banker!

Så slipper du å kjøpe... :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...