pablo Skrevet 24. juni 2008 #1 Skrevet 24. juni 2008 Rosa og svart emmaljunga. Nå er den kjøpt. skulle egentlig ha en city cross, men nå ble det en Smart istede. Liker faktisk understellet bedre. Tror dere jeg blir skuffet? Noen som har denne? Skal sannsynlig bruke sportsdelen mest da, fordi hun begynner å bli stor. Men måtte ha den svart og rosa. Er så glad.
loffmusa Skrevet 25. juni 2008 #3 Skrevet 25. juni 2008 å grattis:) nei trur ikke du blir skuffa,jg tenkte først på den me rosa på siden vi venter ei jente men så tenkte jg på at dt kan jo bli gutt neste gang vetttu og da ekke rosa så stas;) jeg har selv valgt emmaljunga edge duo med sportsunderstell og i farge soft beige og den kommer i neste uke til butikken, så gleeeeeeeder meg:)
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2008 #4 Skrevet 25. juni 2008 Grattis Nei, jeg tror heller ikke du blir skuffet. Den er litt tyngre, men jeg tror det vil veie opp for fargen kanskje =) ?
pablo Skrevet 25. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 25. juni 2008 Takk dere! Er så fornøyd. Gleder med til å se den. Regner med jeg får den over helgen. Skal sendes fra Østlandet. Vet ikke hvor mange dager det tar til Bergen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå