Mamman til kasper og Elise Skrevet 24. juni 2008 #1 Skrevet 24. juni 2008 Fler enn meg som har begynt og få det?
blid og fornøyd! Skrevet 24. juni 2008 #2 Skrevet 24. juni 2008 er 2.gangs og kjente sammentrekkninger (kynnere) helt fra 6 uker. Selv ikke-gravide har kynnere, men de kjennes bedre (og man er mer oppmerksomme på de) når en er gravid. Men kynnere kjennes vel kanskje forkskjellig ut hos alle. Har noen gravide venniner som beskriver sine kynnere som vonde. Mine kynnere var aldri vonde med nr en, og har heller ikke vært det nå med nr to. Er 16.0 i dag, dvs jordmor trodde kanskje jeg var lengre nettopp på grunn av at jeg tidlig kjente kynnere og liv (uke 9). Kjenner både liv og kynnere daglig nå
Gjest Mamman til Theo Skrevet 24. juni 2008 #3 Skrevet 24. juni 2008 Er også 2 gangs gravid , og denne gangen begynte kynnerne komme allerede i uke 8 ..
Gjest Skrevet 24. juni 2008 #4 Skrevet 24. juni 2008 kjente også kynnere tidlig, men det har roet seg litt. er annen gangs fødende også. er 16+3 og kjenner liv hver dag og har kjent liv siden uke 12
Musseknapp Skrevet 25. juni 2008 #5 Skrevet 25. juni 2008 Har jeg misforstått HELT?? Trodde kynnere var "falske" veer, og at det kun var mulig å få det de siste ukene før fødsel.... Lærer visst noe nytt hver dag ;-) Må jo bare være glad at jeg ikke har fått det allerede da :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå