Gå til innhold

Økologiske engangsbleier og tøybleier, tips??


Anbefalte innlegg

Skrevet

noen som vet om nettsider som selger dette?? skulle gjerne skaffet det før babien kommer.. termin 14juli...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tøybleier finner du ut masse om dersom du registerer deg på www.tettinntil.no og søker tilgang til tøybleieforumet.

 

Nettbutikker er det mange av, her er noen:

 

www.bleieboden.no

www.kenguruloftet.no

www.hippehippo.no

www.hjerteravull.no

www.nostebarn.no (har også butikker, iallefall i oslo)

 

Ellers er det masse å spare på å bestille fra utlandet (selvom man handler kun for 200kr+porto så kan man faktisk spare på det...). Og man kan kjøpe brukt(bleier fungerer først optimalt etter en god del vask så dette er nesten å anbefale).

 

Engangsbleier fåes på noen helsekostbutikker, vet iallefall at det er et merke som heter Moltex som er komposterbare (vet ikke om de er økologiske men gjetter det)

 

god jakt etter tøybleier;)

Skrevet

Takk for tips, finnes mange bra tøybleier omkring:-) men hva med økologiske engangsbleier(kjekt å kombinere)

 

Small.angels.no er utsolgt for de som de selger.. toochies tror jeg de het. Fint om noen vet om andre som selger disse eller annet merke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...