Anonym bruker Skrevet 23. juni 2008 #1 Skrevet 23. juni 2008 Noen andre som plages veldig med vondt i ryggen etter ks? Det gjør jeg.. Aldri vært plaget før, men nå er det skikkelig vondt nederst i korsryggen.
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2008 #2 Skrevet 24. juni 2008 Jeg hadde litt vondt i korsryggen den første uka.. Det var fordi jeg gikk litt bøyd fremover tror jeg.
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2008 #3 Skrevet 24. juni 2008 Men det er snart 2 mnd siden ks. Lurer på om det kan ha noe med at magemusklene er skjært over.Man trenger jo de musklene for å stabilisere ryggen. Kanskje det blir bedre når man kan begynne å trene de igjen?
Miffs Skrevet 24. juni 2008 #4 Skrevet 24. juni 2008 >Magemusklene blir ikke skjært over ved keisersnitt. De blir dyttet til siden. Men det kjennes sånn ut etterpå siden de ikke fungerer med en gang. Vondt i korsryggen er nok mest pga svangerskapet, veldig tungt for ryggen! Jeg ville gått til fysioterapaut om det var ille. Gjør det selv, etter mitt svangerskap og keisersnitt.
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2008 #5 Skrevet 22. juli 2008 få gubben til å masere deg hardt der ofte...det kan være luftansamlinger..det er vondt. samtidig som magen har vært tung og du har gått bakover lenge..ble plutselig alt så lett så du tipper forover. uansett og vondt det gjør, så rett opp holdningen din en stund. det vil hjelpe! kontakt fysio om det ikke hjelper
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå