Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hm, forbauses stadig over at kroppen forandrer seg og nå....ja nå ser det sannelig ut som om jeg forbereder meg på å amme også. Blank væske siver ut fra det ene brystet. Har kommet til u 29+1 og synes kanskje d er litt tidlig. Men, som førstegangsfødende har jeg ikke noe sammenligningsgrunnlag fra tidligere heller :) Noen andre som har erfaringer på dette feltet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette er helt normalt! Det er bare kroppen som "tester" ut meierikapasiteten. ;-)

Skrevet

Høres betryggende ut..."meierikapasiteten" har bekymret meg litt, men puster litt lettere ut nå da. Kanskje går alt bra likevel :) :)

Skrevet

Jeg startet i uke 20 allerede med å lekke fra brystene. Ikke noe farlig:)

Skrevet

Er i uke 27 nå, men har lekket i flere uker. Ser på det som en bra ting jeg:) innlegg er en fin investering da..

Skrevet

Jeg bagynte å lekke melk i uke 17 :) Kanskje fordi jeg jobber med små nyfødte på en nyfødt intensiv avdeling :) Kan anbefale innlegg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...