Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #2 Skrevet 21. juni 2008 Jeg har ihvertfall ikke hår i rumpesprekken!
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #3 Skrevet 21. juni 2008 Hår i rumpa? Mulig jeg er av de heldige da..?
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #5 Skrevet 21. juni 2008 tror Hi mener litt lengre nede, altså rundt rumpehullet og områdene rundt.....?
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #6 Skrevet 21. juni 2008 Hvis du mener det håret som er rett nedenfor pulehullet, altså i skrotet som det heter, så er det jo bare å holde rassballene fra hverandre og barbere i vei. Det kjipe er et par dager etter når det begynner å vokse ut. særlig hvis det er varmt og du ikke har tørket deg godt nok i rassen når du kablet. Det er ikke godt når dangelbæra sitter på rævskjegget og det blir noen og femti grader og rævsvette der i tillegg.... dæven å det kan klø... Da gjelder det å ha en stringtruse man kan rive og slite litt i ja.. Da fester dangelbæra seg på stringen i det minste.. relief ass..
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #8 Skrevet 21. juni 2008 Haha seriøst 21.36, takk for kveldens latter
moota m storebror&lillebror Skrevet 22. juni 2008 #13 Skrevet 22. juni 2008 Jeg legger på med barbergel og setter den ene foten oppå vasken/benken. Jeg legger høvelen så inni sprekken og drar den fremover. Bytter side etterpå.
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2008 #14 Skrevet 22. juni 2008 Oi Oi oi det får man si... godt man finner løsninger, men barber høvel bak der da må man være slange menneske. Men hvorfor ikke bare gå med string trusa i flere dager slik at truse danglebær og hår blir ett, så når tiden er moden river man av seg trusa i stor fart og blir kvitt både truse, hår og danglebær i samme operasjon?
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2008 #15 Skrevet 22. juni 2008 Veldig mye spm om vask av rumpe/barbering av rumpesprekk etc for tiden.. Noen som er litt fikserte her? ;-)
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2008 #16 Skrevet 22. juni 2008 Jeg liker å slikke stringen etter at den har vært i rassen, jeg. Er jeg rar?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå