Gå til innhold

Da melder jeg meg inn her :-)


mamma til tre prinsesser

Anbefalte innlegg

Skrevet

Var på ultralydundersøkelse i dag, og der så vi en nydelig liten bønne på 1 cm, med et bittelite hjerte som slo som bare det. Er 7+0 i dag iflg klinikken, og fikk termin 6.feb. Hadde IVF i uke 20, og testet positivt første gang på RD9, men siden forrige forsøk endte i SA ville jeg ikke annonsere noe før etter UL. Men nå tørr jeg endelig si det, jeg er GRAVID :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så mye. Nyt tiden framover.

Skrevet

Gratulerer så masse.

Jeg var på ktr igår og senker også skuldrene nå. Et lite bankende hjerte viste seg, er idag 7+2 m termin 03.02.09. Hyggelig å så følge med deg her inne.

 

Igjen gratulerer

Skrevet

Takk for det. Slapper litt mer av jeg også nå. Har også ringt fastlegen og skal dit neste torsdag. Rart å si høyt at jeg er gravid, men jeg er jo det.

 

(skrev til deg på 1.trim før jeg så du hadde skrevet til meg her)

Skrevet

Gratulerer, selv skal jeg ha Ul den 3 juli. da er jeg 7+3. gleder meg. skal bli godt å sjekke det før jeg drar til USA to dager etter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...