*smula* Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Hvor i landet skal det være? Skal det være skikkelig utdriting eller bare en morsom dag med venninner? En hel helg? Litt lettere å komme med tips når man vet litt mer om hva du tenker. Men: Tivoli Fotografering hos Fame Spa Badeland Go-cart, klatring, sumobryting o.l. Hyttetur Husmor-test Lunsj i parken Spørre/drikke-konkurranse Singstar og Gitarhero Ridekurs Fallskjermhopp
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Hyttetur. Med eller uten overnatting. Ergo ei hytte som ikke er for langt unna. Med reker og hvitvin eller noe annet lettvint. Da får man en hyggelig kveld hvor de som er i utdrikningslaget er samlet, det koster ikke skjorta for deltakerne, hun som drikkes ut er i sentrum og en dummer ikke ut verken bruden eller det øvrige selskapet på byen. Så kan en evt arrangere litt leker eller noe om man er i det sprelske hjørnet. En slik hyttetur er det absolutt kjekkeste utdrikningslaget jeg noen gang har vært på.
Maiprinsessa06♀&Maiprins09♂ Skrevet 19. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 19. juni 2008 Takk for tips:o) Det skal helst være uten overnatting, og i oslo området...) En dag:o) Tar gjerne imot flere tips:o)
e-lin Skrevet 19. juni 2008 #5 Skrevet 19. juni 2008 Jeg skal også holde utdrikningslag om noen uker og har disse planene: -sjørafting (tror det blir sinnsykt gøy!!) -reptilpark (skulle få holde diverse ulumskheter) -massasje -ta stellet på en gård (har ei venninne som er oppvokst på gård og stiller den til disposisjon). -vurderer også evt sumobryting eller bading i stamp. -avslutte med en god middag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå