Lillevenn33 Skrevet 17. juni 2008 #1 Skrevet 17. juni 2008 Lillegutt er snart et år og jeg fikk EL i går!! Vi hadde sex og nå er det bare å vente 2 uker....Jeg er heldig iom at jeg kjenner i lysken sånn ca. når jeg skal få EL. Jeg har tatt jevnlige tester for sikkerhets skyld og i går var den positiv. Spennende å se om det blir klaff....!
BAcer vil ha flere :) Skrevet 17. juni 2008 #2 Skrevet 17. juni 2008 Så spennende!! Har du el regelmessig? Håper på uteblitt mens og positiv test om 2 uker!! -BAcer
Gjest Skrevet 17. juni 2008 #3 Skrevet 17. juni 2008 Lykke til, så spennende! Håper at spiren fester seg snart! Vi har også blitt prøvere, eller skal prøve nå i sommer. aner ikke om jeg har el, men skal prøve å ta tester. håper det klaffer for oss alle sammen!!
amles Skrevet 22. juni 2008 #4 Skrevet 22. juni 2008 så fint prøver vi også. sluttet på pillen i januar, men har ikke fått tilbake mensen ennå. fikk påvist pco i 2001. fikk ei jente i 2006 (ble gravid 3 mnd etter jeg slutta på pilen). krysser fingre og tær for at det klaffer snart!!
Lillevenn33 Skrevet 22. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. juni 2008 Jeg er kvalm allerede, 7 dager etter EL! Tester på fredag og har følelsen av at den blir positiv! (Jeg har noenlunde regelmessig EL, ca. hver 6-8 uke).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå