Desembernisse Skrevet 4. juni 2008 #1 Skrevet 4. juni 2008 Hei og hopp! Er det noen som vet om noen butikker som selger fine mammaklær i store størrelser i Trondheim. Skal nemlig på IKEAjentetur i slutten av mnd og tenkte jeg skulle benytte annledningen og se om jeg fant noe som jeg kan ha på meg i min venninnes bryllup.
MissMusic Skrevet 4. juni 2008 #2 Skrevet 4. juni 2008 Heia! Når du kommer til Trondheim må du dra til Zip ved Leutenhaven, der har de klær i store størrelser og også mammaklær i store størrelser, jeg kjøpte meg ei flott bukse der som jeg elsker å gå med. Veldig fin og behagelig. Lykke til :-)
Fru Gravid Skrevet 17. juni 2008 #3 Skrevet 17. juni 2008 Jeg var innom Zip her forleden - kjørte ti mil i ens ærend og ble kjempeskuffet! Klærne var riktignok behagelige, men håpløst umoderne og kjedelige. Dette gjaldt spesielt buksene. Så forresten ikke en eneste brukbar bukse under 800 kr, og det synes jeg er utrolig dyrt. Det var nok ok ammetopper der, men jeg kjøpte ikke dem heller fordi de var så dyre. Det er billigere å kjøpe på motherhood selv om det blir masse frakt og toll.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå