Gå til innhold

April: Første natt uten bleie :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal prøve å bli bleie frie på natten også nå ettersom hun har vært bleiefri på dagtid i nesten 1 år.

 

Hun har våknet flere netter nå og måtte tisse selv om hun hadde bleie på seg. Så vi har hatt flere tørre netter, men da hatt bleie på, men i går kveld bestemte vi oss for å prøve uten bleie og det gikk fint.

 

Hun var så stolt når hun kom i bhg i dag og fortalte frøken at hun ikke hadde bleie på seg i natt.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi prøvde også natt til igår,gikk bra helt til morgen,da tisset han seg litt ut..han har også vært tør i 1år nå,men er langt fra klar på natten,bleia er enda blytung..skjønner det ikke..om ikke får vi han på do/potta før han legger seg...men skal prøve mer når sommeren kommer for fult her =)

 

har et lite problem med tanke på at vi sover i 2etg,og han må ned på do,samt huske å lukke igjen grinna..så vet ikke helt hvordan vi skal løse dette enda..men gikk bra den ene natta da,bortsett fra det lille uhelle på morgen,men våkna om natta og kom å sa han måtte på do=)

Skrevet

Gratulerer! Kan tenke meg at hun var stolt ja! -Her har vi ikke komt til å være bleiefri et par timer engang.. Hun er ikke klar, desverre.. Men bæsjer kun på do, da! -så det er jo noe ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...