Anonym bruker Skrevet 30. mai 2008 #1 Skrevet 30. mai 2008 Hvilken har størst plass til barnet? Eller er de like store kanskje? Tenker å ha brio happy med det nye lette understellet om jeg skulle ha hatt den. Noen andre innspill til hvilken av disse jeg skal velge?
togutter-08og10 Skrevet 30. mai 2008 #2 Skrevet 30. mai 2008 Syns de er veldig like, du får ta den som er billigst, finest design eller hva som er viktig for deg.
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2008 #3 Skrevet 30. mai 2008 Jeg har hatt teutonia mistral og den gode kvaliteten på den vogna finner jeg ikke i andre vogner. Brio Happy er veldig pen, men en helt annen kjørekomfort og kvaliteten føles langt fra så bra, da ville jeg heller satset på emmaljunga city cross med city bag som er nokså lik.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå