*Måneskinnsjenta* Skrevet 27. mai 2008 #1 Skrevet 27. mai 2008 Hei jenter Etter mitt femte (og avbrutte) ICSI-forsøk nå i midten av mai har jeg fortsatt veldige hetetokter og sønsproblemer. Er det vanlig å at bivirkninger (av Synarela?) sitter i 10 dager etter avbrutt forsøk?
Brumm Skrevet 27. mai 2008 #2 Skrevet 27. mai 2008 Ville bare sende deg en klem jeg! Skjønner godt hva du mener med bivirkninger som tar knekken på deg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Det er helt jævelig....... Vet ikke hvor lenge de sitter i kroppen egentlig. Har hatt uendelige forsøk selv, men husker ikke hvordan det var etter de avbrutte forsøkene. Håper dere snart lykkes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klem
baby ventes 11 mars :) Skrevet 27. mai 2008 #3 Skrevet 27. mai 2008 hei:) uff, høres ikke noe ok ut. jeg har gått på synarela 1 uke, men ikke hatt så mye plager, men merker jeg er litt amper innimellom. det tar kanskje lenger tid før de virkelige bivirkningene kommer? håper du sier de kommer med en gang;) he he
catine Skrevet 27. mai 2008 #4 Skrevet 27. mai 2008 hei måneskinnsjenta! Jeg også er icsi forsøker. Lurer bare på om jeg kan spørre hvorfor forsøket deres ble avbrutt..? Er livredd for at vårt skal bli avbrutt nå (har ikke fått skikkelig blødn. før sprøytestart.), men vet ikke hva som skal til for at et forsøk skal bli avbrutt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå