brummemamma- Skrevet 26. mai 2008 #1 Skrevet 26. mai 2008 Sent ute, men er vel blitt en innarbeidet tradisjon-. vi møtes som vanlig tirsdag på Era. Møtes inne, og eventuelt sette oss ut viss veldig fint vær?
Soleie m/3 gull :) Skrevet 31. mai 2008 #2 Skrevet 31. mai 2008 Hei:) jeg bare lurte på om disse treffene er for alle som vil komme, eller er det bare for en fast gjeng??
Rebekka og tre vidundere Skrevet 3. juni 2008 #3 Skrevet 3. juni 2008 Alle som har barn født i nov., des eller januar 2007/08 er velkommen her! Det dukker stadig opp nye, og alle blir tatt godt i mot:-) Så har du barn født i det aktuelle tidspunktet, må dere gjerne komme.
Erisa* Skrevet 9. juni 2008 #4 Skrevet 9. juni 2008 Hei! Blir det treff i morgen også? Altså 10.juni? Jeg har eksamen på torsdag, men det hadde kanskje vært godt med litt pause i lesinga ;p Elisabeth
Rebekka og tre vidundere Skrevet 9. juni 2008 #5 Skrevet 9. juni 2008 Jeg og lurte på dette. Tror jeg setter opp et treff. Det kommer sikkert noen!
Erisa* Skrevet 9. juni 2008 #6 Skrevet 9. juni 2008 Så fint:) Jeg må nok lese, er jeg redd. Huff, eksamen er ikke noe kjekt. Har mest lyst å gå på treff, men... Håper noen andre blir i Bergen i juli og vil møtes da! Kos dere:)
Rebekka og tre vidundere Skrevet 9. juni 2008 #7 Skrevet 9. juni 2008 Hei igjen! Vi satser på noen treff i sommer også. Det er jo alltid kjekt å være sosial. Lykke til med eksamen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå