Gå til innhold

Vi som skal føde på St.Olavs i november!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så på listen at det var noen som skal føde i Trondheim i juni også! Vært morsomt å følge hverandre underveis, og kanskje noen av oss møtes i gangene der? :)

 

Jeg har menstermin 22.nov, men har hittil aldri gått til termin, så jeg ser for meg alt fra 8.-22.nov (blir overrasket om jeg går over. Da kommer tiden i alle fall til å gå saaaaaaaaakte:) ).

 

Gi lyd fra dere, da!!

Fortsetter under...

Skrevet

Har foreløbi termin 17.november så regner med det blir å skje noe i løpet av november en gang hvertfall:-)

 

mye mulig vi møtes: )

Skrevet

Skal også føde på st olavs. Har menstermin 21 november..kanskje vi treffes...:)

Skrevet

Jeg har foreløbig termin 16. november, men denne er litt usikker så det er vanskelig å si enda. Sist gang så fødte jeg i uke 36, så jeg er spent på om jeg går til termin denne gangen. Koselig å høre fra flere trøndere som skal føde på samme tiden ja, hadde jo vært morsomt om noen av oss hadde møttes på føden ;-)

Skrevet

Jeg skal også føde på St. Olav i november, nærmere bestemt 8.nov. Hadde vært artig å møte noen av dere novemberdamer som bor i Trondheim. Hva med et Bim treff i trondheim for oss som skal ha i november? Noen som er interessert?

 

Skrevet

Hadde vært supert om vi hadde fått til et bim treff da: )

Annonse

Skrevet

Jeg er gjerne med på treff ja! =)

Skrevet

Jeg starter en ny link også kan vi jo diskutere hvor og når vi evt kan møtes:)

Skrevet

jeg skal også føde der rundt 6.nov, men går det som sist så blir det vel ett par uker ekstra:)

Skrevet

Jeg har termin 2 november..Min første baby så jeg har egentlig ingen formening om når det skjer..men kan jo bli ett oktoberbarn også:)

Skrevet

Hei! har termin 14.nov enda, men blir vell endret etter ul 12.juni. men hadde vært hyggelig å møte noen av dere der:)

Skrevet

Heia!

Jeg har termin en gang mellom 25. og 30. november en gang. Litt usikkert enda.

Er første gangen for meg. Var på tidlig ultralyd i dag pga at jeg har hatt vannkopper. Alt så heldigvis bra ut.

Så nå kan vi puste lettet ut og bare glede oss :)

Skrevet

Termin 7 november, så noen av oss blir nok helt sikkert å møtes på st.olavs ;)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...