Gå til innhold

Hva synes dere om Kaleb/Caleb?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er egentlig ikke noe fan av de fleste bibelske navn, men Kaleb/Caleb synes jeg var litt fint. passer godt til sostrene Isabell og Seline...? Passer godt på englesk og norsk siden pappa er Irsk og vi har fam. både i Irland og i USA. hva synes dere om Caleb/Kaleb???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker det! Og jeg er vanligvis ikke så glad i såpass engelskklingende navn. Hørte det vel først i Sagaen om Isfolket, kanskje det er derfor jeg liker det.... Men passet jo godt siden pappaen er irsk.

Skrevet

Litt for spesiellt for min del...

Leste først kebab.....Sorry!

Skrevet

Nei! Minner meg om kebab.. Dessuten er det ikke særlig pent på norsk..

Skrevet

Isabell, Seline og Kaleb ??? Mmmmm... synes ikke det klang så godt.... Kaleb er ikke så fint på norsk. Fint på engelsk.

Skrevet

Syns Caleb er litt stilig på engelsk, men liker det ikke på norsk. Blir nesten som en kabel... Syns dessuten ikke det passer særlig godt til Isabell og Seline.

Skrevet

Synes det er helt ok, men ikke noe mer enn det.

Skrevet

Synes ikke det passet til sostrene og er ikke fint paa norsk heller....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...