Anonym bruker Skrevet 18. mai 2008 #1 Skrevet 18. mai 2008 Jeg er ny på barnevognmarkedet og ønsker meg en 4-hjuling, kombivogn. Ikke Bugaboo. Hvilken vogn anbefaler du? Skal brukes en del i by.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #2 Skrevet 19. mai 2008 Skal du ha 4 faste hjul? Jeg valgte dette pga. at de med svingbare har så små fremhjul, også syns jeg de har lite fjæring, men skal du gå mest på asfalt gjør jo ikke dette noe. Du kan se på emmaljunga city cross, brio happy og teutonia prestige/mistral. Dette er 4 hjulinger som kan brukes som kombi eller duo vogn. De er alle nette og lette.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2008 #3 Skrevet 19. mai 2008 takk for svar, skal se nærmere på dem! ja det er fire faste hjul jeg ønsker, nettopp fordi jeg ikke ønsker små fremhjul som feks bugaboo.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå