Gå til innhold

Nytt treff for Oslo maimammaer, med eller uten mage..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Da er det klart for nytt treff for oss Oslodamer i morgen. Håper å få se flest mulig. Info ligger på BIM treff sidene!!

Velmøtt!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Håper dere orker å komme, damer :) Spesielt dere som fortsatt bærer på nurkene deres... Vi trenger å oppmuntre hverandre og unne oss et kakestykke, vi gravide som fortsatt venter.

Når det er sagt hadde det vært superhyggelig å få hilse på noen små i morgen også.

Skrevet

Åh, så moro... :) Jeg synes fortsatt det er litt skummelt å legge ut på tur med tuppa - har kun vært hjemme i 2 dager, så tror jeg skal drøye litt. I tillegg lekker jeg som en sil, amming krever nøye forberedelser..jeg er jo rene meieriet. Et luksusproblem, vet det, men alikevell..

 

Have fun ladies.. ta et kakestykke for meg :)

 

Klem

Skrevet

Bare lurer på om noen har hørt fra Tinkabella, Sing eller Farfisa? Dere har vel ikke vært innom føden dere også??

Skrevet

Jeg så dette litt sent - men blir med neste gang (hvis dere fremdeles går og ruger).... Har allerede vært ute og trillet lille William så tror nok det går fint å planlegge et møte! Håper dere koste dere i dag dere som var der :)

Klem

Skrevet

Heisann!

Vi fikk til et lite og intimt treff. Er ikke mange igjen med mager... Har vært kjempekoselig de siste to treffene, for da har vi møtt et par nurk!

Forslag til kafeer som har god plass til vogner tas imot med takk!!

Klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...