Anonym bruker Skrevet 14. mai 2008 #1 Skrevet 14. mai 2008 Hvordan er den? Og kan man bruke den ut vognperioden?
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2008 #2 Skrevet 14. mai 2008 har vert og sett på den, men anbefaler deg og dra og se på dem før du eventuelt kjøper over nett. må si at jeg tror den vil bli umulig og kjøre på snø vist du mener dette skal være din ene vogn. og den er utrolig liten, tor ikke den er noe behagelig for f.eks en 2 åring. jenta mi er 6 mnd og så egentlig ut som at den akkurat var passe til henne. men som sagt er det vel bedre og dra selv og se, har ikke prøvd med unge oppi. men den var iallefall veldig liten og søt og god og trille. men vil vel egene seg som en sommervogn på de alle varmeste dager. er ikke plass til noen slags pose tror jeg.
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2008 #3 Skrevet 14. mai 2008 men dette er da bare mitt intrykk om den ikke vil være komfortabel, men kan hende jeg tar helt feil. har faktisk hørt veldig mange skryte over den
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2008 #4 Skrevet 14. mai 2008 Ja tenkte på den som ekstravogn. Har en OTH fra før. Men lider av uhelbredelig vogndilla Men synst det er dumt å kjøpe en trille som blir for liten når ungen er to. Uansett hvor kul den er.. Noen som har prøvd den med større unger oppi?
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2008 #5 Skrevet 14. mai 2008 Prøvde å sette mini oppi der når han var 2,5 år, og den var ALT for lita! Var også redd den skulle knekken sammen!
Anonym bruker Skrevet 17. mai 2008 #6 Skrevet 17. mai 2008 Veldig solid trille. Har en lang 1-aring, og regner med at vogna holder 1,5 ar til. Kalesjen henger litt ned, men kan dyttes litt opp, sa det er bedre plass en det ser ut som ved forste oyekast. Og ja det er plass til vognpose, har en vanntett oth-fleece i.
Anonym bruker Skrevet 17. mai 2008 #8 Skrevet 17. mai 2008 Litt teit at dere som kun har prøvd den i butikken svarer. De som eier og bruker trilla daglig har vel litt mere å kunne si om trilla! Svarene fra dere som har vært i butikken bare blir jo missvisende!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå