Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen av dere som vet om man kan, eller bør ta dette samtidig. Står på pakningsvedlegget at naturmidler kan påvirke effekt av Crinone, noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er vanlig å bruke babyklister i forbindelse med IVF/ICSI så da betyr det at man bruker et progrestron tilskudd i tillegg, De jeg har snakket med så er det greit, jeg bruker Crinone og babyklister selv nå.

Skrevet

Heisann Twinanne!

Takk for svar. Man blir jo redd for å gjøre noe feil, men samtidig er det jo sant som du sier, alle som går gjennom ivf må vel ha progesteronstøtte etter innsetting. Lykke til i rugeperioden, jeg skal på innsett i dag:0)

Skrevet

Hei Kine

Jeg brukte begge deler etter innsettelse. Har gått til en naturmedisiner som ikke kunne se noe annet enn fordeler ved bruk av Babyklister og Crione samtidig. Han rådet også til å ta ekstra Zink da dette gir ekstra "gro" bunn i livmoren :)

Lykke til !!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...