Gå til innhold

Noen fra Bodø?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen fra Bodø her som skal ha i november eller rundt den tid?

Fortsetter under...

Skrevet

Jeg er fra Bodø og har termin 30. november :)

Når har du termin?

Skrevet

Har termin 19.november foreløbi, har ikke vært på ultralyd enda, så blir kanskje noen dager forandring:-) Er det din første? Det er det til meg.

Skrevet

Jeg er også fra Bodø, og har fått termindato 16. november :)

Skrevet

Fint at det er flere:-) vet dere om det er noen bim treff her?

Skrevet

Bruker å være bim-treff på Kafe Kafka, tror det er onsdager. Det står i alle fall bak på Avisa Nordland. :-)

Annonse

Skrevet

Okei, noen av dere som har vært dær? Kunne vært fint å blitt kjent med andre gravide i byen:-)

Skrevet

Jeg er i fra Bodø. Termin 12.nov.

Skrevet

Nei, har ikke vært der enda, men satser på å ta en tur etter hvert :) Føler at det er litt tidlig enda, er 3 mnd på vei nå.. Jeg har også lyst å treffe andre gravide, som har termin ca på samme tid som meg :)

Skrevet

Ja hadde vært fint å kunne blitt kjent med noen som har termin ca på samme tid.. Så har man noen å trille sammen med senere:-)

Skrevet

Har heller ikke vært på ultralyd..gleder meg :)

Det er min første også ja :)

Skrevet

Er fra Bodø med termin 18 noevember :) Bor i Sarpsborg nå, men flytter hjem igjen etter sommeren :)

Annonse

Skrevet

Jadda, er nok det. Må hvertfall skape litt liv:-)

Skrevet

jepp...æ har termin 3 nov. men skal på UL 5 juni å da får æ vite termindatoen sekkert. har vært på en UL allerede. å skal på 2 stk i juni. va hos jordmor å hørte hjertelyd her i forrige uke..d va spesielt..har jentan d bra da?

Skrevet

Jeg har termin 19. november, var på ultralyd helt i begynnelsen av mai, så skal jeg igjen 24.juni å får vel en litt annen termindato da:-) (håper såklart på litt tidligere) Fikk høre hjertelyd når jeg var på UL, så skal jeg til jordmor 6.juni, håper å få høre da å:-) Jeg har det i hvertfall bare bra, hva med deg?

Skrevet

Hei :)

 

Er fra Bodø og har termin 2 november, foreløpig. Skal i ny ultralyd 5 juni :o)

Skrevet

Noen av dere som bruker å være på bim treff på kafka, eller som skal en dag?

Skrevet

Har ikke vært foreløpig, men har lyst å dra :)

Men tror jeg skal vente 2 - 3 uker til.

Har du vært?

Skrevet

Har ikke vært nei, men har lyst til å dra en gang. Hadde vært artig å blitt kjent med noen nye fjes:-)

  • 2 uker senere...
Skrevet

æsj....va på UL i går å fikk vite at ny termin e 14 nov (utgangspunktet va 3 nov). men men. åh. d e så spennanes...begynner så smått å kjenn liv nu så nu e d veldi gøy.

Skrevet

jeg er fra bodø og har termin 1 nov. var på ultralyd for noen dager siden og vi får jente:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...