Gå til innhold

vondt etter en stund... HJELP


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg får sånn stikking og kniving i ene puppen etter at lillemor har sugd en stund.. akkurat som om noen skjærer invendig i puppen.. ikke i brystvorten men inne i selve puppen.. noen som vet hva det kan være?????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uffda. Det er noe som heter fylningsmerter, det er når det kommer mer melk inni melkegangene. Det er noe som heter vasospasmer, det er for at det blir kaldt når barnet slipper og så varmt igjen når det tørker, da ser du gjerne fargeforandringer på brystvorten, blir den hvit?

Og tredje, det er noe som heter utdrivingsrefleksen, de tar knallhardt, omtrent som veer hos noen, og spruten står.

 

Ingen av disse er farlige eller et sykdomstegn. De kan forverres av sopp. Kjenner du noe mellom ammingene? Kan du stå over fryseboksen med tynn skjorte uten å få vondt? Står spruten når det skjer?

Skrevet

jeg hadde det også sånn, var utdrivningssmerter på meg:) begynte med den nesesprayen for amming, og da gikk det over med en gang, anbefales:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...