Gå til innhold

noen som har vært i Sunny Beach med barn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

vi vurderer å reise på et hotell som heter Blue Star Victoria. Men er litt skeptisk til sunny beach da vi har hørt at det er mye fyll og spetakkel der. Noen som har noen erfaring fra plassen?

Skrevet

Jeg har ikke vært der, men en venninne har vært der to ganger med sin familie, sist i fjor sommer og da hadde hun med et barn på 3år og et på ca3mnd og de har vært veldig fornøyde. Hun sier at når det er fyll og bråk der, så har de uansett vært på hotellet og sovet og på dagen når de er på stranda, så ligger alle de som bråker og sover:-)

 

Blue Star hotellene er vel familiehoteller, hvis jeg ikke husker feil, og hvis det bor noen som fester bråkete der, så vil jeg tro de får beskjed raskt om at det ikke er greit hvis noen klager. Ville ikke bodd på noe annet enn familiehotell der, så hvis jeg husker feil ang blue star hotellene, så ville jeg ikke dratt dit.

Skrevet

takk for svar:) ja det er et familiehotell. det var det som gjorde det så aktrativt. Bamseklubb, all inclusive, nært strand osv.

Kanskje vi går for det:) noen flere med erfaringer?

Skrevet

Ei veninne av meg var der i fjor.De var veldig fornøyd.Er vel mest seint på kvelden og om natta det er fyll og bråk,men da er man jo som regel ikke ute når man har med unger.

 

Var i Bulgaria selv i fjor,men i Tsarevo.Lå på et Blue Village hotell.Veldig fornøyd med hotellet.

Både Blue Star og Blue Village holder en god standard på hotellene sine,og tror den standarden er ganske lik uansett hvor i verden du drar.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...