♥Cherrypie♥ Skrevet 11. mai 2008 #1 Skrevet 11. mai 2008 Lurer på om du ser graviditet på meg nå, altså om jeg er det? har vært utrolig mye rot å vet ikke engang om jeg er gravid eller hvor langt på veg isåfall.. er nok ikke kjempelangt da, under 12 uker.. men ser du noe? kjønn,hvor langt jeg er på veg isåfall? 120884
0406 Skrevet 11. mai 2008 #2 Skrevet 11. mai 2008 Får opp at du er gravid, ca 5 uker og at det blir en gutt.
♥Cherrypie♥ Skrevet 11. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. mai 2008 oh my god!!!!!!!! dette var så ABSOLUTT ikke planlagt! nå er jeg redd for hvordan det blir til høsten..ser du hva jeg blir å gjøre da?? mener du i begynnelsen, midten eller fullførte 5 uker? Pleier du å ha mye rett? tusen takk for svar! skal gi deg tilb mld når jeg finner ut av dette,apoteket må bare åpne først:)hehe
0406 Skrevet 11. mai 2008 #4 Skrevet 11. mai 2008 Har noen ganger rett og noen ganger feil. Får opp begynnelsen av 5 uker ja. Alt ordner seg men ser ut som ting du har planlagt for høsten ikke blir gjennomført da men du tar det seinere.
♥Cherrypie♥ Skrevet 11. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 11. mai 2008 oki,takk takk:) ser du om jeg får en jobb?eventuelt med hva? ble litt redd nå se.. har ikke planlagt noe ang høsten hvis jeg sku vær gravid for det var jo ikke planlagt somsakt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå