Gjest Skrevet 9. mai 2008 #1 Skrevet 9. mai 2008 Hei! Er det noen som har brukt /bruker økologiske engangsbleier, og som vet hvilke merker som er best (f.eks. Tushies, Moltex..)? I forhold til pris så er det vel omtrent det samme..?
Gjest Skrevet 9. mai 2008 #2 Skrevet 9. mai 2008 Vi har prøvd Moltex og var temmelig fornøyd egentlig. Nå bruker jo snuppa tøy da. Har ikke prøvd å kompostere den selv, men har hørt den komposterer fort. Jeg er bare glad å tenke på at det var søppel som forsvant, i motsetning til plastbleiene.
Gjest Skrevet 20. mai 2008 #4 Skrevet 20. mai 2008 De var vel ganske dyre egentlig, tror Helios selger dem. Fant dem til halv pris her. Tror det er 140kr pk. Heldigvis bruker vi de bare når vi skal ut og reise.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå