Gå til innhold

Brio happy vs. Teutonia mistral?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Det er veldig individuelt hva folk foretrekker. Jeg foretrekker helt klart lufthjul, det gir best trillekomfort på alt annet enn flatt underlag, minuset er jo at de kan punktere.

Vi har brukt vendbart håndtak mye, både for å endre retning guttene ville se, pga av sol og vind, og for at de ikke skulle skli ned og få hodet i bagkanten i bratte nedoverbakker. Men man klarer seg fint uten.

 

Du kan jo velge happy med understell som kan vendes også. Og begge vognene kan du få med eller utne lufthjul.

 

Jeg hadde gått for mistral rett og slett fordi den er mindre sammenlagt (og litt lettere + finere =)), minuset er jo at den er så lav.

Vi har en Brio (ikke happy da) og må ta av hjulene for å få den inn i bilen, slitsomt i lengden. Lånte en mistral da vogna vår var på reperasjon og den gikk rett inn uten noe styr.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...