Cillepille Skrevet 8. mai 2008 #1 Skrevet 8. mai 2008 Og jammen var det ikke liv i spiren!!!!!!!!! Er 8+4 i dag;-) Mista i MA i slutten av januar så nå føler jeg at jeg kan kose meg med graviditeten. Skal tilbake igjen om 2 uker for ul og sjekk, føler at jeg blir tatt godt vare på!!
Gjest Skrevet 8. mai 2008 #2 Skrevet 8. mai 2008 Så bra! Gratulerer så mye! Kjempeflott at du blir fulgt godt opp
Nagilimia Skrevet 8. mai 2008 #3 Skrevet 8. mai 2008 Kjenner følelsen av å være på ul å se at alt er bra Kos deg masse fremover nå!
ennah1984 Skrevet 8. mai 2008 #4 Skrevet 8. mai 2008 så gøy å høre:) var d innveldi ul eller?? skal til ul selv men syns innveldi er så ubehageli at jeg venter heller til jeg kan ta d utenpå. hehe
Cillepille Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 8. mai 2008 Ånei dem er så flinke at det bryr jeg meg ikke så mye om;-) Nå har jeg også skræva så mange ganger dette året så det her var vel ultralyd nr 5 pga jeg mista sist. Tenker bare på at alt skal være i orden, og han legen gjør jo ikke annet hele dagen han hihi
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2008 #6 Skrevet 10. mai 2008 Så godt å høre at alt sto bra til:) Så du mye da du var på ul? skal selv på ul om en uke, fordi jeg mistet sist gang. Vil være 9+4 den dagen jeg skal til legen.....grugleder meg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå