Chaiemae Skrevet 6. mai 2008 #1 Skrevet 6. mai 2008 Fridays på Karl Johan kl. 19.00 (ikke baren men den andre). Vil du sjekke ut menyen på forhånd så kan du finne den på www.fridays.no Bordet står på Lindenberg (dr. Lindenberg på Nordica for de som ikke vet det, he he). De som kommer er: Liesje Oh'rly Single71 ElleL Lucky41 Storkfrøken69 Magstar Kaje Chaiemae ida 69(fd tjorven den andre:-)) Solsikke73 Storkmor Desea
Månestråle75 Skrevet 6. mai 2008 #2 Skrevet 6. mai 2008 Ha en koselig kveld! PS Håper det blir flere muligheter, for jeg har også lyst til å treffe andre i samme situasjon..
Oh'rly Skrevet 7. mai 2008 #3 Skrevet 7. mai 2008 Takk for en hyggelig kveld jenter! Har litt på følelsen av å ha sittet med puppen hengende ute mesteparten av tiden, men jeg klarte da å få begge innenfor klærne før jeg gikk ihvertfall Som vi snakket om før jeg gikk så håper jeg det er mange som vil dele msn-adresse. Send meg en melding så samler jeg sammen de som er interessert =) Klem fra Oh'rly og Sara
Chaiemae Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 8. mai 2008 Det ble som vanlig veldig hyggelig i går. Vi ble jo hele 12 stk og det er ny rekord. Det var fint og endelig få se lille Sara og ønsket om en egen ble ikke akkurat mindre )
ElleL Skrevet 8. mai 2008 #5 Skrevet 8. mai 2008 Kjempehyggelig å treffe gamle og nye venner igjen og veldig morsomt at vi ble hele tolv stykker denne gangen. Satser på gode nyheter fra flere i tiden fremover og at det ikke blir så lenge til neste singeltreff her i Oslo. Håper også at dere alle deler mail eller msn adresse med Oh'rly så vi kan treffes på flere måter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå