Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #1 Skrevet 3. mai 2008 Er det sånn at det er gjort noen endringer på 2008 modellen som kommer snart? Er det noen som vet hva som har blitt endret?
mammatilsommeren Skrevet 4. mai 2008 #2 Skrevet 4. mai 2008 Ja. Ikke mye men noe. De har fått YKK glidelåser, som er da bedre enn før.På fronthjulet, der man låser hjulet er det små forandringer, den grå klossen er blitt mindre enn det var. Og så var det skivebremsene. Før var det stål/metall, nå er det hardplast. Og så er det 5 nye farger tror jeg. Nye vognposer er det også, de er smalere med lommer. Det er det jeg kommer på i hvertfall.
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #3 Skrevet 5. mai 2008 Og hvilken TFK-vogn er det dere snakker om? Det finnes 6 forskjellige TFK-vogner!
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #5 Skrevet 5. mai 2008 Glemte jo helt å si hvilken modell ja.... hihi. Jeg mente twist ja! Takk for svaret!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå