Gå til innhold

UL i Bergen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvor man kan ta tidlig UL i Bergen uten spesielle årsaker?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Volvat (ca 1000) eller Majorstuaklinikken i Bergen (1200) jeg har vært begge steder.

Skrevet

Er en veldig dyktig gynekolog hos sentrums spesiallistene. Kort vente tid og. Betalte 1080 fikk da i tillegg 13 bilder tilsendt på mail av den lille.

Skrevet

åå..tusen takk..

men mener jeg leste på internett at Volvat ikke tok før uke 15 eller noe.

Kan jeg spørre om du var der av spesielle årsaker eller bare nysgjerrig?

Skrevet

Ja,prisen der hørtes ikke så gale ut!Hvor tidlig var du?Ønsker meg gjerne en kvinnelig gynokolog og,klarer meg med en mann altså..men føler meg mer vel med dame.

Skrevet

Har søkt på nettet etter disse spesialistene,men var ingen resultat!Vet du om en nettside jeg kan gå innpå,eller om det skrives på en måte?

Skrevet

mener en annen måte..hehe

Skrevet

Når jeg var hos majorstuaklinikken til vanlig UL var jeg 12 uker på vei, det var det de anbefalte. Var der for å sjekke nakkefold etc.

En kjempedyktig kvinnelig gynekolog som undersøkte meg.

Skal tilbake dit i uke 26 for 3D UL. :)

 

http://www.majorstuaklinikken.no/bergen/index.html

Skrevet

jeg er ikke her inne da.. er fra nov.07 klubben..måtte bare inn og titte=)

jeg var på volvat da jeg var 11+5...=) innvendig ul. dere har mye og se frem til.. nyt tiden.. jeg savner og være gravid faktisk.. var førstegangsfødene.. alt er nytt og spennede... kjempe herlig tid nå også...=) men det er en sjarm og være gravid for første gang=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...