Bolla og lille rosin Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Heiasnn... Har en syklus som er litt ute og kjøre, så er ikke sikker på når IKM er, men den er nok like rundt hjørnet... Lurer veldigpå om du kan se om jeg er gravid nå?? Håper, håper;) Kan du se når jeg blir gravid, om ikke jeg er det nå?? og evt. kjønn?? Jeg 150183, sambo 220776. Tusen takk på forhånd, og ha en riktig fin 1. mai!!! Klem fra ei som
hemarit Skrevet 1. mai 2008 #2 Skrevet 1. mai 2008 Hei.Jeg håper dette er rett for jeg får opp at du er gravid med ei jente.Lykke til.
Bolla og lille rosin Skrevet 1. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 1. mai 2008 Hmm... Så spennende...0406 sa hun fikk et svakt ja i forgårs også) Håper, håper!!! Takk for at du tok deg tid, gir tilb.mld når jeg vet;))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå