Raspberry Skrevet 29. april 2008 #1 Skrevet 29. april 2008 Det er vel du som er sisteman ut i uke 16 gjengen (tror jeg da). Håper du får positivt resultat!
MartheMor+Lillegutt Skrevet 29. april 2008 #2 Skrevet 29. april 2008 Lykke, lykke til MK73 - jeg krysser alt jeg har:)
Bella74 * baby 2 i magen :)* Skrevet 29. april 2008 #3 Skrevet 29. april 2008 Krysser føtter og fingre MK 73 !!!
MK73 Skrevet 29. april 2008 #4 Skrevet 29. april 2008 Tusen takk, alle tre!! Dere er søte! Godt å kjenne at dere tenker på meg. Ja, jeg er visst sistemann/kvinne ut... Har holdt meg så langt, tror jeg skal teste imorgen tidlig.. Har klart å holde de negative tankene borte helt til idag :-( I formiddag fant jeg litt blod på papiret - og etterpå har det kjentes som om mensen er på vei, selv om jeg ikke har begynt å blø enda. Ble litt deppa da - men så hadde jeg akupunkturtime etter jobb, og mens jeg lå der med nålene følte jeg meg gradvis bedre. Nå er følelsene mine litt mer nøytrale igjen... Kunne ellers gjerne ha ventet noen dager til før test (eller til en evt mens kom), men jeg skal hjem til Vestlandet i helga og da er det planlagt masse hagearbeid, så da er det vel greit å ta en test imorgen - for da er det rugedag 12. Dere skal få høre hvordan det går :-)
Gjest Skrevet 29. april 2008 #5 Skrevet 29. april 2008 Lykke til med testingen!! Håper du får se en positiv test i morgen:))
MK73 Skrevet 29. april 2008 #6 Skrevet 29. april 2008 Takk, Frøya. Håper dere klarer å kose dere litt og nyte våren inntil du kommer sterkt tilbake!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå