Gå til innhold

vondt øverst i magen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

nå er det 3. dagen jeg går med en skjærende smerte øverst i magen og kvalme som kommer og går. kjennes litt ut som den smerten man har når man har omgangsyken. noen som har erfaring med dette?bør jeg ringe legen å hørre?er i uke 35, så tenker det kansje er babyen som trykker på noe, men kjennes ikke helt slik ut heller.. takknemmelig for svar:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg ville kontaktet legen... kan være tegn til svangerskapsforgiftning. Men da medfølger som regel hodepine, høyt blodtrykk og hevelser i kroppen også.sjekk det ut iallfall, skader jo ikke :)

Skrevet

Har hatt samme plager i et par uker, er selv 33 uker på vei. Tror selv dette har sammenheng med magesekk/magesyre siden det sitter som et belte rundt hele mellomgulvet og bak i ryggen. Du bør vel sjekke med lege for ordens skyld.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...