tuttelura Skrevet 26. april 2008 #1 Skrevet 26. april 2008 Skulle egentlig på Menopur, men siden de finnes i kun 75 IE og 150 IE, ville legen at jeg skulle på Puregon i stedet, da han var redd for at 75 ble for knapt og med 150 kunne jeg bli overstimulert. Skal, når jeg kommer så langt, begynne på 100 IE Puregon. Noen som har erfaringer med denne? Vet jo at det finnes en rekke bivirkninger, men hadde vært veldig greit å hørt om noen kan komme med noe info :-)
Gjest Skrevet 26. april 2008 #2 Skrevet 26. april 2008 Jeg begynte med Puregon 17.april og dette er første gang jeg bruker det. Har sluppet unna bivirkninger, heldig sånn sett. Blir jo litt blå på magen, men det gjør jo ingenting Syns den er mindre vondt å sette enn Menopur. Nålen er jo mye tynnere og sprøyta er veldig enkel å bruke
tuttelura Skrevet 26. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 26. april 2008 Ja, det virket veldig enkelt og så må jeg innrømme at det er deilig å slippe å blande selv - selv om det går raskt:-= Starter med nesespray i juli, så det er jo litt frem i til det er tid for sprøyter, men tiden går fort og jeg kjenner at jeg "bobler" litt fordi dette er utrolig spennende. Må bare senke skuldrene og prøve å ikke ha for høye forhåpninger, men noen vil det uansett være tror jeg:)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 27. april 2008 #4 Skrevet 27. april 2008 Jeg har brukt puregon i 5 dager nå og synes den er lett å bruke :-) men jeg har fått masse bivirkninger, som muskelsmerte, hodepine, humørsvingninger, diare, og kjempetrøtt... men er sykmeldt så dette gjør ingenting. Kan hvile meg når jeg trenger det. Det er jo for en god sak, og jeg syns egentlig ikke det er plagsomt. Jeg var jo innstilt på at det kunne bli noen bivirkninger.
Mrs. icsi og småen Skrevet 27. april 2008 #5 Skrevet 27. april 2008 Jeg brukte også Puregon, jeg synes det var godt å endelig begynne på de. Grudde meg litt for å sette dem, men det gikk jo veldig greit, og så dempet det både hodepinen og "overgangsaldersymptomene"! Lykke til.
okeke Skrevet 27. april 2008 #6 Skrevet 27. april 2008 jeg gikk på puregon 150 i 9 dager og så puregon 100 1 dag jeg hadde kun et par blåmerker som "bivirkning"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå