smil* Skrevet 24. april 2008 #1 Skrevet 24. april 2008 Lurer på hva som bestemmer hvor mange egg man får ved uttak? Er dette helt individuelt, eller er det medisinene som bestemmer dette?
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 25. april 2008 #2 Skrevet 25. april 2008 Det er begge deler. Dei som person og hva dose du går på av forskjellige medisiner. jeg gikk på store doser, men fikk bare utt 2 egg var ett eg var av optimal str. jeg er ung og skulle vanligvis hattt MAAAAAAAAAAAAANGE egg. Men fordi jeg har samme problem som de i 40 års alderen, så har jeg nesten ikke egg, dermed det resultatet
Viktoriana Skrevet 25. april 2008 #3 Skrevet 25. april 2008 Dette varierer nok veldig fra person til person. Med forholdsvis høye doser fikk jeg ut 11 egg. Et bra resultat for en som er 40 og har bare en eggstokk. 7 ble befruktet og bare 4 ble med videre. Men nå er det ikke hvor mange man får ut som er det viktigste faktisk - det er kvaliteten på eggene som teller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå