Topprisen Skrevet 16. april 2008 #1 Skrevet 16. april 2008 Jeg er bare litt tørr akkurat på brystvorten, hvorfor blir det sånn egentlig? Noen som har tips mot dette?
elin og gutta;) Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 jeg kjøpte ringblomstsalve på helsekosten for en stund siden, og forsøkte den da jeg syns de var litt tørrere blitt.... den funket veldig bra! ganske fet, så greit å legge på en bomullspad eller noe for ikke å få flekk på bh.
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 16. april 2008 #4 Skrevet 16. april 2008 god babyolje funka supert på meg;)
C@milla *EMIL* Skrevet 16. april 2008 #5 Skrevet 16. april 2008 var det bra med babyolje altså.. har tenkt på det eg og.. bare ikkje komt så langt enda. Har brukt spenol til nå, er vel det navnet kommer av ;o)
Prikken ('08) blir storesyster Skrevet 17. april 2008 #6 Skrevet 17. april 2008 har smurt med A-creme kjøpt på apoteket, passe feit krem til alt-mulig-bruk som trekker raskt inn i huda. har fungert fint for meg, og på alt anna av tørr hud også - blant anna tørr eksem-aktig hud til sambuaren.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå