Anonym bruker Skrevet 15. april 2008 #1 Skrevet 15. april 2008 Trappet ned betraktelig siden jeg fikk vite at jeg er gravid. Har alltid tenkt at "når jeg blir gravid slutter jeg", og da jeg plutselig stod der med testen i hånda kom panikken. Det er for jævlig å være røyker. Har røyka i mange år, og like lenge som jeg har røyka har jeg hatet det. Men nå slutter jeg. Har satt dato i overimorgen. Samboer blir med, han misliker å røyke like mye som meg og gleder seg til å bli kvitt dævelskapen.
hope<3<3 Skrevet 15. april 2008 #2 Skrevet 15. april 2008 Flott!=) jeg har holdt meg i 3 uker nå,er prøver;) fant ut at nå var det nok
Anonym bruker Skrevet 16. april 2008 #3 Skrevet 16. april 2008 Da har jeg røykt min siste sigarett. Hurra! Hurra! Hipp hipp HURRA!!!!!! Hurra for meg! Og hurra for alle andre som har sluttet! :-) :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå