Gå til innhold

Angelcare bleiebøtte???


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ta først av hele det blå lokket på toppen, løft i bak-kant, ikke foran der du åpner lokket når det sitter på bøtta! Da ligger det igjen en liten "kant" nede i bøtta. Der skal du legge den refil-saken. Refil-saken må du fjerne en liten blå "ring" på før du finner posen! Bare riv bort denne ringen, så kommer posen til syne. Begynn å dra opp posen, og dytt den ned i refil-ringen. Knyt knute på posen, og legg refil-ringen på kanten nedi bøtta. Dra posen med knute på gjennom og helt ned i bunnen av bøtta, og sett på det blå lokket igjen :o)

tuusen takk:D nå skjønte jeg ihvertfall det, hehe. men en liten ting til.. det er en sånn blå greie du kan dra nedover til der hvor det står Cutter.. skal posen dras gjennom de to blå greiene, eller skal jeg bare dra den ned uten å gjøre noe med den blå man kan dra ned....? (vanskelig å forklare) :)

Annonse

Når du har dyttet refillposen nedi er det ikke stort mer du trenger å gjøre nei.. ;) Den blå "greia" som du nevner er nok åpningen der du dytter bleiene nedi hvis jeg forsto deg rett?! den må du ikke gjøre noe med, da denne fjæra som du ser under der gjør slik at det lukker seg med en gang du har kastet en bleie og holder seg sånn helt til du dytter noe ned igjen. Litt vanskelig å forklare ja, men håper du skjønte det..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...