Endaenbabyønskes Skrevet 13. april 2008 #1 Skrevet 13. april 2008 God morgen! Jeg skal i dag ta 2. menopursprøyte og skal til UL i morgen. Det jeg er litt bekymret for er at jeg tror jeg har EL nå! Er det mange av dere som har opplevd at dere kommer til UL og har hatt EL????? Takk for svar!
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 13. april 2008 #2 Skrevet 13. april 2008 Nei det har jeg aldri opplevd og har ikke hørt om det heller..
PeggyPreg Skrevet 13. april 2008 #3 Skrevet 13. april 2008 Jeg hadde den samme følelsen som deg av dette med EL - nå vet jeg ikke hva du føler på kroppen- men jeg følte det stakk litt i eggstokkene, og at utfloden var litt slik som den pleier ved el, når jeg gikk på menopur. Men det er jo virkelig ingen fare for ett par dager etter UL skal du jo sette eggløsningssprøyte- og det er da du får el. Tror bare vi kjenner litt ekstra symptomer på kroppen med pergo og menopur- Det modes jo ofte flere follikler enn det det gjør ved vanlig el. Ønsker deg rikitg lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå