Gå til innhold

treff 24.aril:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå ligger meldingen om neste treff ute slik at alle kan se det. Legg beskjeden ut i terminklubben din eller andre fora du bruker mye:)

vi forsøker nå med et treff på en torsdag, siden mange har problemer m å komme på tirsdager...

 

Til dere som ikke har vært på treff før: ikke noe å være nervøs for, vi har alle vært i samme situasjon og vet hvordan det er å komme for første gang. Det er heldigvis laidback stemning og alle er like velkomne!

Selv har jeg bare vært med på to treff enda, men synes det er verdt det i massevis! kjempe morro å dele erfaringer med andre, slappe av og skravle. Tiden går iallefall fort når vi sitter der:)

 

Håper så mange som mulig har annledning til å komme!

 

mvh

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er det noen plass man ser hvem som vil komme

 

 

Hennes

Skrevet

det måtte vel være her det da, eller i andre fora der folk avtaler å dra på treffet.

jeg vet om 4-5 som kommer iallefall... men fint om folk skriver en liten melding her:)

Skrevet

Hei :-)

Høres koselig ut med et treff på kafe k. Jeg har ikke vært med på noen treff tidligere og vil gjerne ta en tur dersom jeg får det til å passe.

 

Hilsen Anette

Skrevet

Kommer gjerne jeg også:)

 

Når på dagene er det. Håper det er på kvelden etter kl 8, for jeg er opptatt helt frem til da.

 

Høres kos ut. Har aldri vært på noe slikt før

 

 

Skrevet

Hei, å så flott at det blir treff! Jeg kommer! Har savnet noen likesinnede å prate med, kjenner ikke så veeldig mange her i byen...

 

Gleder meg masse! Men hvilket klokkeslett blir det?

 

 

Skrevet

Hei.

 

Når har dere termin da jenter? Jeg har vært på bim treff før da jeg bodde i Stavanger under mitt forrige svangerskap..men jeg deltok ikke før jeg var høygravid..

 

jeg kjenner ikke så mange enda i området jeg heller,, så det hadde vært koselig.men har ikke termin før i oktober, så egentlig lurte jeg på å vente litt.

Skrevet

Hei :-)

Jeg har termin 12. august! Tenkte å hive meg på siden noen hadde tatt initiativet her i byn :-)

 

Hilsen

Skrevet

skal prøve å komme :) hadde vært koselig å møte andre hehe

å vi sees da :)

Skrevet

Jeg kommer denne gangen også!

Det er kl 18.00 på Kafe K i Porsgrunn. Gleder meg!

Skrevet

Hei Hebbe lille m sneip og spire!

 

sist var vi en god blanding av iallefall en mars-termin, en med termin i mai, tre med juli-termin og en november termin ++, så tror det er trygt å komme uannsett når man venter;)

Kjempe fin mulighet til å bli kjent med noen i området! kanskje det er flere med termin senere på året som kommer også:)

Skrevet

Jeg skal prøve å komme:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...