christinajentå "høygravid" Skrevet 11. april 2008 #1 Skrevet 11. april 2008 jeg er på rugedag 11 i dag. Tok en CB i morges. Den viste en veldig svaak blå strek (altså kryss). Den vannrette streken var mye sterkere enn den loddrette. Er eg gravid da? hva er "skyggestrek"? og skal det egentlig ikkje komme noen strek loddrett dersom en er gravid? var vanskelig å tolke testen synes eg....noen som vet????
lilletrollet Skrevet 11. april 2008 #3 Skrevet 11. april 2008 Gratulerer!!!! Jeg er også på dag 11 og ble jo inspirert til å prøve en test jeg også. Men er litt redd for svaret siden det er så tidlig. Litt gravid er jo betydelig bedre enn ikke gravid. Så du har nok ruget godt på den lille.
Susie & Desembergullet Skrevet 11. april 2008 #4 Skrevet 11. april 2008 Så flott da!! Krysser fingrene for deg!
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 11. april 2008 #5 Skrevet 11. april 2008 Så spennende.. krysser fingre!!! Ta en ny test om et par dager .o))
christinajentå "høygravid" Skrevet 11. april 2008 Forfatter #6 Skrevet 11. april 2008 ja er veldig spent...ikkje noen her som har opplevd dette??
Julianne73-vilhababy Skrevet 12. april 2008 #9 Skrevet 12. april 2008 Gratulerer du er sikkert gravid! Hvis du har lyst til å ha en test uten tolknings muligheter. Kjøp Clearblue digital. Da står det i displyet enten gravid eller ikke gravid. Kos deg og lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå