0406 Skrevet 10. april 2008 #1 Skrevet 10. april 2008 Får alle opp hulter i bulter så legg ut svar til deg her istede jeg. jo det går da greit, kjenner at det tar på å begynne å jobbe endel igjen selv om jeg er 100% sykmeldt ennda. Føler at ting er lettere i dag enn i går og det er jo bra:) Så da går det nok rette veien. Klarer du å se om jeg kommer til å begynne å jobbe i min stilling snart? Eller vil jeg bli delvis sykmeldt en stund fremmover. Svar ang fødsel:) Får opp 23 april når jeg prøvde i dag jeg. Du begynner vel å bli temmelig lei nå regner jeg med.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 10. april 2008 #2 Skrevet 10. april 2008 Du har rett i at jeg begynner og bli lei..har jo en gutt på 11 mnd,føles ut som jeg har gått 2år som gravid. Får opp at du kommer nok ikke helt tilbake i jobb enda..du tar det gradvis. 23april ja...du vet ikke helt når på dagen.Er litt små nervøs siden jeg skal føde på st.olav.Der stenger de jo den enne føde avd og mye styr på nattes tider.
0406 Skrevet 10. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. april 2008 hehe huff da hørtes slitsomt ut. Går nok fort når det først starter. Skal se på deg i kveld jeg når jeg ikke får så my hjelp av minstepia mi:) hehe rart dem stenger ene på nattestid, er jo som oftest da det er mest fødsler. Var heldigvis ikke sånn når jeg var der å fødte.
0406 Skrevet 10. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 10. april 2008 æ prøver men merker æ er litt for sliten men ser ut som den vil starte tidlig den 23 april ja,ser ut som fødselen kan starte tidlig på morgnen. Er 100% sykmeldt nå men jobber fordi, vil jeg fortsette sånn en liten stund fremmover før jeg øker eller vil jeg øke opp litt ganske snart? Æ føler meg veldig mye bedre men kjenner at jobben tar på ja så etterpå føler jeg meg ikke så bra men er vel vanlig å føle det slik.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 10. april 2008 #5 Skrevet 10. april 2008 Nei var ikke slik når jeg føde nr 1 eller.Tidlig den 23 ja..fin dag det da. Får opp du først vil øke mulig i slutten av mai...går sakte oppover.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå